Beseda pro začínající podnikatele - tentokrát pro rodiče po rodičovské dovolené

Dne 28. 5. 2018 se v prostorách CIPTU uskutečnila již druhá beseda pro začínající podnikatele, tentokrát pro rodiče po rodičovské dovolené. Akce byla pořádána v rámci projektu Města Trutnov a Świdnica společně pro byznys, reg. č.  CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_026/0001074.

Po krátkém přivítání manažerky projektu města Trutnova a ředitelky CIPTU -  která tuto akci moderovala, následovalo přivítání polských hostů z města Świdnica a zástupců ÚP ČR kontaktního pracoviště v Trutnově.  Besedu zahájil prezentací ředitel jednatelství Náchod KHK KHK  s příhodným názvem „ Jak v podnikání nechybovat“. Dále na toto téma plynule navázal rozhovor se třemi podnikatelkami, které začaly podnikat po rodičovské dovolené. Paní Bára Petrů, Edita Kisá Karlová a Barbora Klenčíková vyprávěly inspirativní příběhy o svých začátcích a statečně čelily dotazům moderátorky i posluchačů. Závěrem vystoupila za CIPTU paní Kateřina Smékalová s prezentací:  Dovednosti a vlastnosti důležité pro podnikatele.  Moderátorka Jitka Mertlíková představila aktivity i spolupráci s organizacemi v rámci CIPTU i projektu Města Trutnov a Świdnica společně pro byznys. Beseda se nesla v příjemné atmosféře a bylo zodpovězeno velké množství dotazů. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další setkání s Vámi.

vrchni-lista-log-cz-logo1.jpg

dsc-0859-1-.jpg