Beseda pro podnikatele ve Świdnici

8. června se v rámci česko-polského projektu "Města Trutnov a Świdnica společně pro byznys", reg. č.  CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_026/0001074, uskutečnila beseda pro začínající podnikatele v partnerském městě Świdnica.

Dne 08. června 2018 se od 10 hodin v sídle Cechu řemesel a drobného podnikání, konala beseda na téma: „ Je řemeslo stále podnikání?". Setkání se účastnili zástupci Správy sociálního zabezpečení a Finančního úřadu ve Świdnici, kteří zájemce seznámili se změnami v pojištění a daních. Tyto změny byly zavedeny nově "Ústavou pro podnikání" a vstupí plně v platnost 1. července 2018. Setkání se konalo v rámci aktivit projektu, Města Trutnov a Świdnica společně pro byznys. Akci pořádalo partnerské město Świdnica a účastnili se jí polští řemeslníci společně s realizačním týmem projektu ČR-PR, kteří budou nabyté informace předávat dál na kontaktním městě česko-polské spolupráce.

vrchni-lista-log-cz-logo1.jpg